محصولات بادی دسته بندی های وسیعی را تشکیل می دهند و می توانند در موقعیت های مختلف بهترین اوقات را ایجاد کنند. در زمینه های مختلف نیز داشتن محصولات بادی متنوع شرایط خوبی را رقم خواهد زد و در نهایت جزو پر کاربرد ترین محصولاتی می باشند که از آن می توان بهره مند شد. تنوع در این محصولات به گونه ای است که هم می توان برای داشتن تفریحات مختلف مواردی را خریداری کرد و هم برای ایجاد راحتی و آرامش محصولات مختلفی وجود دارد. در واقع این وسایل بادی به دو گروه تفریحی و آرامش و راحتی تقسیم می شوند تا کسانی که قصد خرید هر کدام از این موارد را دارند بتوانند به راحتی گزینه دلخواه را داشته باشند.

آن دسته از وسایل بادی که برای آرامش و راحتی ساخته شده اند و می توان در موقعیت های مختلف از آن بهره مند شد تخت بادی و تشک بادی است که شاخه های دیگر را نیز احاطه می کند و در نهایت می تواند برای به آرامش رسیدن افراد مناسب باشد. این محصول کاربردی و خاص ساختمانی محکم را شامل شده است که در برخی موارد با هم تشابه دارند و در برخی دیگر تفاوت هایی شامل آن ها شده است. فرق تخت بادی و تشک بادی به گونه ای است که خریداران می توانند به راحتی آن را درک کنند و محصول مورد علاقه خود را در نهایت سفارش دهند و بتوانند از آن در طی سال های زیاد بهره مند شوند. تخت بادی و تشک بادی هم در منزل استفاده می شوند و هم قابلیت استفاده در فضای بیرون را دارند. به همین خاطر فروش بالایی دارد و برای آن دسته از افراد که به مسافرت و گردش می روند کاربرد زیادی دارد.

برخی از نمونه های این محصولات ضد آب بوده اند که در محیط های مرطوب نیز کاربرد دارند و می توانند بهترین اوقات را برای علاقه مندان رقم بزنند. تخت بادی و تشک بادی در نهایت کیفیت و سازگاری های لازم ساخته شده است به طوری که می توان با کم ترین هزینه بهترین شرایط را کسب کرد و همچنین با دوام بالا بتوان در طی سال های زیاد اوقات خوشی را رقم زد. در هر صورت در دسته بندی تخت بادی و تشک بادی نیز تنوع زیادی جای گرفته است به طوری که هر یک از افراد برحسب نیاز و تمایل خود قادر به انتخاب و خرید می باشند و در نهایت می توانند سازگاری زیادی را کسب کنند. به جهت آشنایی بیش تر با هر یک از این موارد و آگاهی در خصوص فرق بین تخت بادی و تشک بادی مطالب زیر را بررسی نمایید.

فرق بین تخت بادی و تشک بادی در ساختار

برای درک بیش تر فرق بین تخت بادی و تشک بادی از روی ساختار ابتدا می توان به شباهت آن توجه داشت تا در نهایت فرق بین آن ها را بیش تر درک کرد. شباهتی که در بین این دو وجود دارد شامل استفاده از بهترین جنس پی وی سی برزنتی در ساخت هر دو می باشد که بدنه ای ضخیم را تشکیل داده است و در نتیجه می توان به راحتی از آن بهره مند شد. بدنه در بخش کف لایه بیش تر و ضخیم تر دارد که در معرض عوامل مختلف می باشد و می تواند بر روی سطوح گوناگون قرار گیرد. علاوه بر این موارد رویه محصول از جنس مخمل و یا جیر خواهد بود تا برای قرار گیری افراد بر روی آن لطافت و نرمی ایجاد شود و بتوان در بهترین شرایط از آن استفاده کرد.

علاوه بر این موارد تخت بادی در نمونه های دیگر دارای بدنه ای به طور کامل جیر و یا مخمل نیز می باشد که این خصوصیات تنها برای ایجاد ضخامت و سازگاری بیش تر در نظر گرفته شده است اما در خصوص فرق بین تخت بادی و تشک بادی می توان به ساختار آن دو اشاره داشت. از آن جایی که محصولات طبی و راحتی می باشند و برای استراحت و آرامش افراد بوده اند رویه آن ها مواج می باشد تا کمر و ستون فقرات بتواند در بهترین شرایط قرار گیرد و مشکلی ایجاد نگردد. اما این محصولات در ساختار با هم متفاوت می باشند که در نتیجه شامل ارتفاع بلند بدنه تخت بادی نسبت به تشک بادی خواهد شد. تشک بادی معمولات ارتفاع زیر 30 سانتی متر را شامل می شود و از بدنه ای توخالی تشکیل شده است اما تخت خواب بادی ارتفاع بلند تر از 30 سانتی متر را تشکیل داده است و از ساختار داخلی به شکل سلولی تشکیل شده است.

این ساختار در واقع واحد های اندازه هم و در کنار هم می باشد که استحکام بدنه و ارتفاع بلند آن را شامل می شود و می تواند از بروز فرو رفتگی در بدنه در زمان استفاده جلوگیری نماید. در هر صورت ارتفاع بدنه در تخت بادی و تشک بادی متفاوت می باشد و اولین فرقی است که با مشاهده محصولات می توان به درک آن پرداخت. همچنین ساختار داخلی بدنه هر یک از آن ها نیز با یکدیگر مختلف می باشد تا در نهایت بتوان با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به خرید مورد دلخواه اقدام نمود.

فرق بین تخت بادی و تشک بادی

فرق بین تخت بادی و تشک بادی در تامین باد

تشک های بادی محصولات ساده تری نسبت به تخت خواب بادی می باشند که به راحتی راه اندازی می شوند و می توانند به سرعت برای استفاده در مکان مورد نظر آماده باشند. برای راه اندازی این نمونه از محصولات از آن جایی که بدنه توخالی و بادی می باشد نیاز به پمپ باد است. برخی از نمونه های جدید تشک بادی دارای پمپ باد پدالی سرخود می باشند که با فشار دادن پا در قسمت مشخص شده بر روی بدنه می توان تولید باد را انجام داد و در نهایت محصول را برای استفاده باد کرد. اما به طور کلی تشک های بادی در صورت نبود پمپ باد پدالی سرخود نیاز به پمپ باد برای راه اندازی دارند و در نتیجه می بایست نمونه ای از پمپ باد مناسب را به همراه داشت تا در زمان رسیدن به مکان مورد نظر نسبت به باد کردن آن ها اقدام نمود و از آن لذت برد.

تفاوتی که در بین تخت بادی و تشک بادی در نحوه راه اندازی وجود دارد این است که در تخت بادی همواره پمپ باد برقی سرخود وجود دارد که در داخل بدنه کار گذاشته شده است تا دیگر نیازی به داشتن پمپ باد نباشد. از آن جایی که بدنه دارای ساختار سلولی در داخل خود بوده است این پمپ باد برقی سرخود کمک می کند با متورم کردن ساختار سلولی محصول را راه اندازی کند و در نهایت می تواند در کم ترین زمان بدنه بزرگ تخت خواب بادی را برای استفاده اماده سازد. راحتی راه اندازی تخت خواب بادی به این صورت است که می توان در کم ترین زمان و تنها با اتصال به برق بدنه را برای استفاده آماده کرد و مشکلی آن ها را تهدید نمی کند.

به این خاطر است که می توان در موقعیت های مختلف تنها با دسترسی به برق تخت بادی خود را برای استفاده آماده کرد و راه اندازی را انجام داد. علاوه بر این موارد برخی دیگر از تخت خواب های بادی می باشند که پمپ باد داخلی آن ها شارژی بوده است تا در نتیجه با شارژ شدن بتوان محصول را در مکان های دور از برق نیز برای استفاده راه اندازی نمود. این کار در مدت زمان کم صورت می گیرد که نحوه جمع آوری محصول نیز به این صورت می باشد. چرا که پمپ باد مد نظر قابلیت مکش باد را نیز دارد تا در نهایت بتوان باد داخل ساختار سلولی را تخلیه نمود و بدنه را به صورت تاشو جمع آوری کرد.

تفاوت تخت بادی و تشک بادی

خرید تخت بادی و تشک بادی با کیفیت

به منظور خرید آسان تخت بادی و تشک بادی با کیفیت که اصل و اورجینال نیز می باشد و دارای سازگاری زیاد بوده است فروشگاه های مختلفی ایجاد شده اند که می توان با خیالی آسوده از داشتن آن ها لذت برد و به بهره مندی از آن پرداخت. این محصولات طبی و راحتی می باشند و طرفداران زیادی دارند تا در نتیجه بتوان با خیالی آسوده از نظر کیفیت و مقاومت و سازگاری نسبت به خرید آن اقدام کرد و از وجود آن بهره مند شد. تخت بادی و تشک بادی مجموعه ای از محصولات راحتی و طبی می باشند که با قیمت مناسب و کیفیت بالا در فروشگاه سنتر اینتکس موجود هستند تا کسانی که قصد خرید آن را دارند بتوانند از طریق مراجعه به فروشگاه سنتر اینتکس خرید خود را نهایی سازند.